Як вибрати ідеальний бюстгальтер?

Я люблю цікаву білизну, особливо шиту на замовлення, не магазинну. Але різні марки теж пропонують цікаві модельки, інколи можна і спокуситися. У більшості дівчат – бюсти поки що теж куповані, і варто знайти свій супер бюст.

Думаю, цю статтю читатимуть лише жінки – тому можемо бути відверті у поясненні наших секретиків. Кожна з нас унікальна, і бажання мати красивий бюст – нормальне. Але як бути, якщо одних від природи обдарували п’ятим розміром, а іншим дівчатам дістався перший. Запевняю, усім пощастило однаково – головне вірно підкреслити свої форми.

Правильно підібраний бюстгальтер змінює наше тіло – це перевірено. Тому що він допоможе візуально скинути 3-5 кг і помолодіти на пару років. Хоча б в області декольте.

курси пошиття нижньої білизни рівне
На своїх курсах я навчаю як пошити білизну з мережива

Мої учениці часто жаліються, що не можуть підібрати в магазині класний готовий бюст. Давайте хоча б розберемося, який він має бути.

Як сидить ідеальний бюстгальтер? Ось вам чек-лист для полегшення вибору

Пояс

Хто тримає наші груди? Пояс! На пояс припадає 90% підтримки бюстгальтера, і тільки 10% – на бретелі. Це новина для вас? Більшість дівчат традиційно вважають, що їх бюст тримається завдяки бретелям. Але саме пояс повинен щільно охоплювати грудну клітку, і створювати необхідну підтримку.

Перевірочка – зніміть бретелі бюста (можете їх просто спустити з плечей), підніміть руки, нахиліться вліво-вправо – пояс повинен залишитися на місці. Центр бюстгальтера повинен щільно прилягати до тіла. Якщо пояс зміщується, вам потрібен менший розмір. Якщо носите 75 В, спробуйте приміряти 70В.

Вірне положення пояса – строго по горизонталі. Якщо через півгодини пояс нового бюста лізе вам до шиї (читаємо = піднімаєтьться вгору), ви купили завеликий в поясі бюстик. Можете принести, перешиємо вам застібку. Тому при першій примірці в магазині може бути відчуття, що пояс злегка тугий – це нормально. Можна купити подовжувач застібки (модна штучка, яка називається бра-екстендер), і проблема вирішиться «на ура». Якщо у вас широка спина і маленькі груди (і таке буває), орієнтуйтеся на розмір чашки, нехай пояс і буде малуватий, теж розширите спец подовжувачем.

Бретелі

Вони бувають різні. Тонкі, широкі, з декоративними вставками, силіконові – кожному своє. Перевірте, чи не занадто велику роль ви присвятили бретелям. Спустіть їх з плечей – чашки можуть трохи відвиснути, але пояс і весь бюст в цілому повинен залишитися на місці. До речі, колись почула від консультанта відомого бренду, що довжину бретелей потрібно регулювати кожен день. Та це каторга. Я такого не роблю. Раз налаштувала – і ношу. А ви?

Бюстик повинен не тільки підтримувати груди, але і робити їх смачними, тобто припіднімати. Проведіть просту перевірку, яка допоможе визначити, чи правильно сидить білизна. Знайдіть на руці приблизну середину між плечем і ліктем. Саме на цьому рівні повинна знаходитися сама виступаюча частина грудей. Якщо вони розташована нижче, підтягніть бретельки. Але без фанатизму: вони не повинні врізатися в плечі і задирати пояс на спині. Якщо бретельки спадають з плечей, купіть спеціальний з’єднувач для бретелей, який фіксує їх разом на спині. Якщо у вас зйомні бретелі і вони постійно від’єднуються в самий непідходящий момент – просто пришийте їх, щоб не дратували вас.

Чашки

Вони можуть бути поролонові, мереживні, комбіновані. В сучасній контурній білизні – чашок взагалі нема, груди видно у всій красі (але це окрема тема).

Якщо на чашечках видно заломи і складки, бюстгальтер великий, спробуйте чашку розміром менше.

Якщо чашка стискає груди так, що утворюються неапетитні «валики» на грудях і під пахвами, бюстгальтер малий. Беріть чашку на розмір більше. Хіба то гарно, коли частина грудей лізе з під руки.

А тепер бігом до шафи – виймайте всі свої бюсти, міряйте, крутіться перед дзеркалом, роздивляйтеся свої пишні вишеньки і виберіть свою ідеальну модель бюстгальтера!

мереживна білизна ручної роботи
Робота Вікторії Кузьмич

Тема ця дуже обширна, але страшенно цікава. Тому будемо розбирати всі деталі красивої і правильної білизни – в наступних статтях.

До речі, якщо ви вже хочете мати ідеальний бюстгальтер – ви його можете пошити і самі! На своїх курсах крою та шиття я навчаю шити всі їх види – мереживні, поролонові, модні холтер-бра. Тому курс «Нижня білизна» стане вашим провідником у світ чарівної нижньої білизни ручної роботи!

Залишити коментар

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!