Базовий швейний курс

Включає пошиття 4 виробів — спідниця, брюки, топ і плаття. А також — наволочка, косметичка, текстильна сумка.

Навчитеся шити “з нуля”
Ви пошиєте: спідницю, брюки, топ і плаття
Тривалість: 4 місяці
Групи: ранкові, вечірні, суботні.
Форма занять: 2 р на тиждень по 2.5 год., або 1 р на тиждень по 5 год.
Початок навчання: після формування групи
Вартість: 1300 грн.міс.
Вартість курсу – 5200 грн.
Сертифікат курсів

«Базовий» курс включає в себе пошиття 4 виробів – спідниця, брюки, топ і плаття. А також – наволочка, косметичка, текстильна сумка. Всі вироби шиються на себе – красиві, нарядні і у всіх різні.

«Базовий» курс крою та шиття починає навчання з нуля. Якщо Ви вперше сіли за машинку або ж маєте тільки трошки досвіду, – тоді цей курс – для Вас. Заняття побудовані так, щоб Ви поступово змогли освоїти крій, моделювання і пошиття різних видів одягу. Ви дізнаєтеся все про тканини і правильний підбір необхідної фурнітури, навчитеся правильно знімати мірки з будь-якої фігури, та дізнаєтеся багато швейних секретів від наших викладачів.

Теоретична частина підкріплюється методичними посібниками (авторськими конспектами), розробленими спеціально для наших учнів, що значно покращує процес навчання. Наші викладачі професіонали своєї справи з талантом і творчим підходом у навчанні.

З нашими курсами крою та шиття у Вас буде можливість отримати той наряд який Ви побажаєте, якого немає в магазині, якого немає більше ні в кого, крім Вас.

Тренди
приходять

і йдуть.
Вміння
ж вічні
Friedrich Wilhelm
Nietzsche

На курси крою та шиття Студії моди Вікторії Кузьмич.