Як почати шити мереживну білизну. Перевірений життєвий досвід

У вас з’явилося бажання навчитися шити? Я вас вітаю, це означає що ви живі і ще щось хочете в цьому житті. Цікава сексуальна нижня білизна завжди покращує настрій та додає впевненості, навіть якщо її крім вас ніхто не бачить. Але можна і показати хоча б краєчок мереживної бретельки, пошитої власноруч 🙂

Варіантів як почати шити є кілька. Можна записатися на курси пошиття нижньої білизни, обравши онлайн заняття або живі групи. Можна підписатися на канали в ютубі і дивитися як пошити білизну з мережива на десятках роликів, яких в мережі вистачає. А можна розпороти свої трусики, яких не шкода і думати про пошиття нижньої білизни самостійно, роздивляючись шви на них і переміряючи розміри готових деталей своїх супер-трусарді 🙂 Що з цього саме дієве і підійде конкретно для вас?

Навчаємося шити білизну з мережива по відео

Усі варіанти можна випробувати на собі. І майже всі мої учениці так і роблять 🙂 Починають з самого бюджетного варіанту – самостійне навчання вдома. В принципі, я вас розумію, адже ви можете сидячи в своїй кімнаті в улюблених тапках, з ентузіазмом порізати старенькі свої трусішкі і бюстики, обмалювати все це на папір, зробити супер перевірені лекала (адже ви вже носили цю білизну, значить ніде нічого не буде терти і заважати), викроїти все це з класного мереживця і спробувати зшити ті клаптики на машинці. Приміряти і бути щасливою власницею нового афігенного комплекту. Випити келих шампанського за свої золоті руки, ростучі з правильної точки на тілі і поставити чергову галочку в список Я ЦЕ МОЖУ.

Але якщо ви в процесі одягання новоспечених трусів, зрозумієте що вони налазять лише до колін, не розчаровуйтеся. Буває і гірше. Буває, що вони налазять куди треба, але туди ще можна впихнути троє таких, як ви. Тож якщо ви дійдете до фіналу без мату і розкидування по хаті деталей трусів, я вас вітаю – ви домашній геній 🙂

нижня білизна рівне
Я навчаю шити нижню білизну у Рівному та Луцьку

Охолонете через кілька днів, знову наберетеся віри в себе, бажання творити красу і полізете в ютуб шукати – як пошити білизну з мережива? І таки знайдете купу роликів, де різні тьоті будуть махати з екрану красівими трусішками, пошитими за 10 хвилин, без викрійки, нервів і невдалих спроб. Вже відчуваю, як розправляються ваші крила за спиною і росте нове пір’ячко світлої надії на швидкий успіх. Хто гарячіший, одразу буде повторювати за тьотою її вправні рухи, хто зваженіший – перегляне з десяток варіантів відео, вибере собі самий-пресамий толковий канал, вивчить ролик на пам’ять і піде різати чергові метри мереживця.

Той факт, що ви вже вмієте шити на швейній машинці як Ас і знаєте всі точки-магазини, де можна купити все для пошиття нижньої білизни – упустимо, як само собою розуміючийся і виконаний. Але чомусь на п’ятій хвилині роботи у вас з’являються питання до ютуба – як вона це зробила? І ви знову перемотуєте ролик, пильно вдивляєтеся в екран, ставите на паузу, знову мотаєте відео, активно бродите між ноутом і швейною машинкою, потихеньку зшиваєте ті тягучі кусочки мережива і ваш мозок закипає…

Що робити, якшо пошити ніжню білизну самостійно не виходить

По-перше, ви не вкладаєтеся в тих десять хвилин, за які супер-мастєріца все пошила. Пічаль від того, що ви ВЖЕ не така крута, усугубляє і так не радісну ситуацію. По-друге, ви звинувачуєте свою швейну машинку, що вона погано шиє, зажовує таке красиве мереживце (і нащо я взяла його таке діряве і тягуче – зринає думка у вашій голові). Резиночки вічно скручуються, втікають з під голки, не пришиваються нормально, бо машинка не хоче проштовхувати матеріал, а нещадно строчить на одному місці. Закрадується думка, що той ютубний ролик монтований, а вправна тьотя з екрану вам явно не розказала якийсь важливий секрет.

Но – ви сильна, ви дійдете до кінця, дошиєте свої другі трусики, будете пів години красуватися перед дзеркалом і піщати від радості. За кілька годин ви тверезо оціните свій виріб, кількість витраченого часу, зіпсованих нервів собі (інколи ще дітям, чоловіку і навіть домашньому котику, який невчасно показався на очі), перепорчених метрів дорогого-бо-самого-красівого мережива, і знову підете до дядька Гугла за допомогою.

жіноча білизна рівне
Мрієте пошити білизну з мережива?

Ідеальний варінт – курси шиття нижньої білизни

На цей раз – ви свідомо напишете у віконечку пошуку – курси пошиття нижньої білизни, побачите десятки онлайн і всеукраїнських варіантів, потім уточните свій вибір, згадаєте де ви живете і поправите на курси шиття нижньої білизни Рівне (якщо ви живете у цьому файному місті як і я) – і будете там шукати очима той заповітний номер телефону, щоб задати всі-всі цікавлячі вас питання, будете розпитувати мене пів години як проходять заняття і чи точно вас навчать шити, чи точно у вас вийде своя мереживна білизна, не гірша ніж в магазині 🙂

Розкажіть, як це було у вас 🙂 Маєте схожий досвід у підкоренні швейної машинки?

Телефонуйте – 097 15 63 571 – рада буду розказати і вам, як нарешті пошити білизну з мережива. Або заповнюйте анкету онлайн, натиснувши тут.

Залишити коментар

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!