^^

Вікторія Кузьмич

Студія Моди

  • Керівник, викладач першої в Рівному «СТУДІЇ МОДИ»
  • Організатор проекту «МОДНЕ РІВНЕ. FASHION-ЛЕКЦІЇ»
  • Fashion-експерт
  • Fashion-журналіст

Улюблена цитата: Мода – це не лише вид бізнесу, але ще і мистецтво

Освіта:

1995-2003р  – базова загальна середня освіта (атестат з відзнакою,  8-9 клас математичного профілю)

2003-2005р – повна загальна середня освіта (Рівненський обласний ліцей, фізико-математичний клас)

2005-2008р – Технікум технологій та дизайну НУВГП м. Рівного, спеціальність «Швейне виробництво», кваліфікація технік-технолог (диплом з відзнакою, стаціонарна форма навчання)

2008-2011р – повна вища освіта, Хмельницький національний університет, спеціальність «Швейні вироби», кваліфікація: інженер-конструктор (диплом спеціаліста, стаціонарна форма навчання). Тема диплому: «Проектування нижньої білизни в художній системі «Комплект» для жінок молодшої вікової групи в умовах ТзОВ ТПП «Універсал» ДМБ «Aжур».

З 1 лютого 2016 року – керівник, викладач першої в Рівному «СТУДІЇ МОДИ». Навчаю шити, конструювати та моделювати одяг учениць Студії на наших курсах.

Вересень 2014 – січень 2016 – викладач спецдисциплін кафедри «Дизайну, моделювання та технології швейних виробів» (Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП). Викладала наступні дисципліни: Конструювання виробів з різних матеріалів, Основи композиції, Історія стилів у мистецтві та костюмі, Кольорознавство, Навчальна практика (побудова лекал), Композиційна організація форми, Вступ до спеціальності, Оздоблення одягу. Працювала зі студентами напрямків: Дизайн, Моделювання та конструювання одягу, Швейне виробництво. Була куратором групи «Дизайн»

З вересня 2014 року – журналіст рубрики Fashion-лекції журналу «VALIAZH» – стайл-гід Рівного про світське культурне та бізнес-життя, навігатор у світі тенденцій, стилю, моди.

2013-2014 рр – адміністратор клубу спортивно-бальних танців «Флеш».

2011-2013 рр – м. Рівне, ательє з пошиття виробів зі шкіри та хутра «Вінтаж».

2010-2011 рр – м. Хмельницький, Дім модної білизни «Ажур». Працювала в експериментальному цеху та проходила навчання  на всіх етапах виробничого процесу.

Хобі: мода, танці, мистецтво.

За власним бажанням, на протязі двох років (2005-2007 рр) навчалася у художній школі Палацу дітей та молоді міста Рівного, вивчала історію мистецтва, рисунок, живопис, графіку, скульптуру.

Досліджує творчість провідних світових та українських дизайнерів, успішних торгових марок одягу, вивчає їх шлях до успіху. Любить все, що пов’язане з модою, обожнює бути за кулісами показів, вивчати історію моди і вивчати модні новини.

Навесні 2009 року брала участь у створенні студентської колекції «У ритмі серця України» для конкурсу «Барви Поділля» (м. Хмельницький)

4-5 грудня 2009 року працювала на Trade Mark Defile (м. Київ)

У березні 2010 року працювала на Ukrainian Fashion Week, сезон весна-літо 2011. Щосезону відвідую покази Ukrainian Fashion Week.

21 жовтня 2009 р.  відвідала показ колекції Haute couture провідного світового кутюр’є  ELIE SAAB.

23-25 листопада 2009 року вперше працювала волонтером на Lviv Fashion Week і відтоді працювала кожного сезону на показах (до 2014 року).

У жовтні 2011р відвідала в якості журналіста фестиваль мод «Fashion time» та всеукраїнський конкурс краси «Бурштинова корона України», що проходили в м.Рівне.

Працювала журналістом в арт-журналі «Мистецькі грані», відділ мода. Писала статті для журналу ARTMODELS – стильний журнал про світське життя нашого міста.

Приймала участь в якості моделі у «Fashion time 2013» у показі за участі відомих рівненьких журналістів.

У 2013 році пройшла курс «Стиліст-шопер» першої в Україні школи стилістів Sweet Jumble.

2 лютого 2014 року відвідала майстер-клас відомого історика моди Олександра  Васильєва  «Ювелірні прикраси. Історія та актуальні тренди» (м.Київ)

20 березня 2014 року відвідала турбо-практикум доцента кафедри історії моди КНУКіМ Мирослава Мельника «Маркетинг в індустрії моди та краси: від концепції до реалізації»

В якості керівника першої в Рівному «СТУДІЇ МОДИ та дизайну одягу» постійно відвідувала зі студентами Ukrainian Fashion Week, Lviv Fashion Week,  Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

На курси крою та шиття Студії моди Вікторії Кузьмич.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!