Відгуки

Курси крою та шиття Рівне — це ефективна система навчання, яка користується величезною популярністю. Ви навчитеся конструювати, кроїти і шити будь-який одяг, опануєте необхідними теоретичними основами, отримаєте практичний досвід. Зможете постійно оновлювати свій гардероб, радіючи елегантному одягу.

Відгуки наших учениць

testimonial-team (Demo)
Іванка Звірковська

Я в процесі навчання). Мені подобається дуже. Вікторія не дає лишньої непотрібної інформації. Все чітко, по справі і дуже конструктивно. При вивченні нових операцій розглядаємо всі можливі помилки — це теж класно, тому що зменшується кількість наших »шишок». Дівчат в групі тільки 6, тому є час на кожного. Навчає майстер, який любить свою роботу.

testimonial-team (Demo)
Вікторія Гончар
студентка

Я теж нещодавно почала відвідувати ці заняття! За місяць навчання я вже вмію шити!!! Навчання проходить в невимушеній атмосфері, уваги приділяють всім! Час летить непомітно,тому не потрібно заставляти себе відвідувати заняття, а ходжу з задоволенням! Викладач супер!

Елла

Студия моды просто сказка. Обслуживание на высшем уровне. Главное четко и ясно. Так держать. Процветания вам!

Ларисочка Сосна

Привіт! Дуже рада, що попала на навчання саме до Вас! Я довго cтояла перед вибором і мабуть не випадково склалося все таки, що я опинилася біля Вас! Індивідуальний підхід, дружня обстановка, тепла атмосфера, розуміння, чудове і сильне навчання, сяючий погляд і посмішка з якою мене щоразу зустрічали адміністратори, коли я приходила на заняття!!! Дуже дякую за майстрам, які мене навчали, це дійсно майстри від Бога, професіонали своєї справи. Що може бути краще??А на останок, Вам бажаю ще більших творчих успіхів,справних учнів….

Христина Бусько

Після закінчення курсів я залишилась дуже задоволеною своїми результатами, які допомогла мені освоїти, за підтримку в навчанні… Дякую, за хороші уроки і хорошу атмосферу в колективі)))

Тренди
приходять

і йдуть.
Вміння
ж вічні
Friedrich Wilhelm
Nietzsche

На курси крою та шиття Студії моди Вікторії Кузьмич.