Відгуки

Відгуки наших учениць

іванка звірковська

Іванка Звірковська:

«Я в процесі навчання). Мені подобається дуже. Вікторія не дає лишньої непотрібної інформації. Все чітко, по справі і дуже конструктивно. При вивченні нових операцій розглядаємо всі можливі помилки — це теж класно, тому що зменшується кількість наших «шишок». Дівчат в групі тільки 6, тому є час на кожного. Навчає майстер, який любить свою роботу».

Вікторія Гончар:

«Я теж нещодавно почала відвідувати ці заняття! За місяць навчання я вже вмію шити!!! Навчання проходить в невимушеній атмосфері, уваги приділяють всім! Час летить непомітно, тому не потрібно заставляти себе відвідувати заняття, а ходжу з задоволенням! Викладач супер!»

Вікторія Гончар
Lara Kuzmych-Bratok

Lara Kuzmych-Bratok:

«Можна мріяти, а можна робити! І саме з Вікторією ви зрозумієте, що робити – насправді легко! Не кожен викладач вміє саме викладати. Можна багато знати і зовсім не вміти передавати свої знання іншим. Але Вікторія – як на мене, найкраща у своїй справі. І не тільки тому, що дуже відповідально, я б сказала, бережливо відноситься до улюбленої справи… Пояснити новачку все простою мовою, підказати, поспівпереживати, коли щось не виходить одразу – це все про неї. Мабуть тому з Вікторією навчатися легко та цікаво. І я щиро співчуваю вам, якщо ви ще мрієте про те, як навчитися шити, а не робите це у Студії Вікторії Кузьмич!
Бажаю Студії розвитку, а Вікторії не втрачати натхнення та передавати такі корисні знання для нових учнів!»

Таня Волошина:

«Давно мріяла навчитися шити, завдяки Студії Моди та Вікторії навчилася перш за все не боятися а любити швейну машинку, пошила під час навчання гарні речі, саме навчання в маленькій групі це таке тепле дівоче коло де просто відпочиваєш від всього) якби вибирала знову де вчитися шити вибрала б Студію Моди Вікторії».

Таня Волошина
Олена Столярчук

Olena Stolyarchuk:

«Як на мене у навчанні головним аспектом є саме викладач! Вікторія дуже любить свою справу, вона реально цим живе, тому на курсах Вам буде цікаво та доступно викладено матеріал! Знаю Віку особисто, неодноразово зверталася до її послуг і завжди результат був відмінним😍😍 Якщо Ви бажаєте навчатися і отримати гарні навики, Вам до Вікторії Кузьмич – мега талановитого спеціаліста своєї справи!!!»

Люда Сидорчук:

«Давно шукала курси у нас в Рівному. І знайшла ось ці. Дуже задоволена навчанням, все доступно пояснювала і показувала Вікторія. Хто бажає навчитися шити то Вам саме сюди і потрібно».

Люда Сидорчук
Оля Лебідь

Оля Лебідь:

«Всім хто мріє навчитися шити, раджу саме курси крою і шиття Вікторії Кузьмич! Сама не так давно їх закінчила і здійснила свою мрію дитинства. Вікторія дуже хороший викладач, гарний друг і досвідчений психолог. Атмосфера в студії дуже приємна, спокійна, навіть не хочеться іти додому)). Тут ви знайдете нових друзів, знання і натхнення! Я дуже задоволена курсами!!! Завдяки їм у мене розпочалося нове життя – повне нових емоцій та нових речей пошитих власними руками. Після цих курсів я шию одяг не тільки для себе, а й для всієї сім”ї. Дякую Вікторія за ваше терпіння і розуміння!!!!!!»

Віталія Андріюк:

«Дуже сподобалось навчання на цих курсах👍👍Дуже приємна Викладач, гарно та чітко подає матеріал. Я проходила індивідуальні курси, тому встигли пошити ще й додаткові вироби не по плану..Віка економить по можливості Ваш час і кошти. Дякую за навчання!В майбутньому планую прийти на заняття по більш складнішому пошиттю».

Віталія Андріюк
Оксана Андрусік

Оксана Андрусік:

«Поки сама не переконалася – аж не вірилося, що кожен може своїми руками втілити в життя омріяну річ 🙂 Це найкраща студія, де дійсно можна навчитися шиттю з нуля! Вікторія – досвідчений викладач, докладно і зрозуміло подає інформацію. Заохочує задавати питання, допомагає, надихає власним прикладом. Ну і бонусом – приємна тепла атмосфера, летиш на курси з усмішкою, ніби на зустріч до подруг 🙂 Дякую!»

Ірина Нагорна:

Курси суперові, бо відмінний викладач! Врівноважена, вихована, терпляча для 100 разових пояснень, відкрита, а, головне, МАЙСТЕР СВОЄЇ СПРАВИ!!! Навчання проходить легко і доступно і, навіть, такий “чайник”, як я, тепер вміє шити ! Єдиний мінус, це те, що все добре швидко закінчується 😁! Планую пройти ще якийсь додатковий курс! Сама знайшла ці курси випадково, по пораді в фб, але тепер і сама РЕКОМЕНДУЮ !!! РЕКОМЕНДУЮ !!!»

Ірина Нагорна
Олена Козачук

Олена Козачук:

«Вікторія – людина творча, ставиться до своєї роботи з пристрастю, натхненням, вимоглива до якості всього, що створює і прагне постійного вдосконалення. Таке ставлення до процесу навчання і своєї роботи не може не заряджати! Тому сміливо рекомендую пройти курси Вікторії всім, хто хоче розвиватися у пошитті одягу, спробувати відкрити в собі нові таланти, спілкуватися з цікавими людьми і бути поруч з однодумцями!»

Віта Іванчик, 1 лютого 2020р
Я давно мріяла навчитися створювати та шити одяг
І ось, сьогодні у мене був перший день навчання у Студії моди Вікторії Кузьмич. Я з великим нетерпінням чекала цього моменту!!! У мене маса позитивних емоцій, нових вражень, багато незвичних і цікавих термінів та робочого приладдя, одним словом, як кажуть у народі: “я задоволена, як слон”.
Хочу Вам, любі друзі, розповісти про нашого наставника, нашого викладача👍👍👍 Вікторія – досвідчений викладач, яка є майстром своєї справи. Вона молода та креативна, подає цікаво нові знання… Її хочеться слухати і слухати, а час нажаль летить швидко😱😭 Хочеться все і одразу!!!
Йти на навчання це задоволення, тому що студія простора, світла, сучасна, забезпечена всім необхідним для навчального процесу. У студії панує приємна і затишна навчальна атмосфера 😍😍😍
Група у мене класнюча, всі дівчата чудові🙂
А що я Вам розкажу про перше заняття!!! Це просто бомба💣💣💣👍👍👍настільки цікаво, що не хочеться, щоб заняття підходило до закінчення.
Всі перешкоди, які трапляються на шляху потрібно долати, навчатися, здобувати нові знання, розвиватися, йти вперед, щоб досягти своєї мети.
Анна Савчук
Давно мріяла навчитись шити і одного разу подарувала собі курси у Вікторії Кузьмич. Вікторія – це справжня зажигалочка, майстер своєї справи, яка справді любить своє діло. Дуже подобається, що вона надихає, сама безупинно продовжує навчатись і завжди дасть пораду, хоча курси я пройшла вже давно. Серед моїх запланованих справ на наступний рік – записатись ще на один курс Вікторії!
Татьяна Стельмах
Кращих курсів немає!!! Знаю викладачів, якісно навчають мають індивідуальний підхід до кожного. Техніка сучасна, а не шкільні совєтскі машинки, педагог мега класна, все розжовує, сама носить те, що шиє! Всім раджу! Класна Студія!!!!мільон лайків ставлю)
Татьяна Стельмах
Тамара Лук'янець Тамара Лук’янець
Є викладачі, які можуть Ваші мрії і бажання помножити на нуль, але Вікторія одна із тих викладачів, які надихають і допомагають втілити мрію в реальність. Я стояла перед вибором однієї серед трьох. Жодного разу не пошкодувала, що обрала саме цю студію моди та дизайну одягу. РЕКОМЕНДУЮ!!!!

На курси крою та шиття Студії моди Вікторії Кузьмич.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!