Відгуки

Відгуки наших учениць

Іванка Звірковська: 

«Я в процесі навчання). Мені подобається дуже. Вікторія не дає лишньої непотрібної інформації. Все чітко, по справі і дуже конструктивно. При вивченні нових операцій розглядаємо всі можливі помилки — це теж класно, тому що зменшується кількість наших »шишок». Дівчат в групі тільки 6, тому є час на кожного. Навчає майстер, який любить свою роботу».

Вікторія Гончар:

«Я теж нещодавно почала відвідувати ці заняття! За місяць навчання я вже вмію шити!!! Навчання проходить в невимушеній атмосфері, уваги приділяють всім! Час летить непомітно, тому не потрібно заставляти себе відвідувати заняття, а ходжу з задоволенням! Викладач супер!»

Lara Kuzmych-Bratok:

«Можна мріяти, а можна робити! І саме з Вікторією ви зрозумієте, що робити – насправді легко! Не кожен викладач вміє саме викладати. Можна багато знати і зовсім не вміти передавати свої знання іншим. Але Вікторія – як на мене, найкраща у своїй справі. І не тільки тому, що дуже відповідально, я б сказала, бережливо відноситься до улюбленої справи… Пояснити новачку все простою мовою, підказати, поспівпереживати, коли щось не виходить одразу – це все про неї. Мабуть тому з Вікторією навчатися легко та цікаво. І я щиро співчуваю вам, якщо ви ще мрієте про те, як навчитися шити, а не робите це у Студії Вікторії Кузьмич!
Бажаю Студії розвитку, а Вікторії не втрачати натхнення та передавати такі корисні знання для нових учнів!»

Таня Волошина:

«Давно мріяла навчитися шити, завдяки Студії Моди та Вікторії навчилася перш за все не боятися а любити швейну машинку, пошила під час навчання гарні речі, саме навчання в маленькій групі це таке тепле дівоче коло де просто відпочиваєш від всього) якби вибирала знову де вчитися шити вибрала б Студію Моди Вікторії».

Олена Козачук:

«Вікторія – людина творча, ставиться до своєї роботи з пристрастю, натхненням, вимоглива до якості всього, що створює і прагне постійного вдосконалення. Таке ставлення до процесу навчання і своєї роботи не може не заряджати! Тому сміливо рекомендую пройти курси Вікторії всім, хто хоче розвиватися у пошитті одягу, спробувати відкрити в собі нові таланти, спілкуватися з цікавими людьми і бути поруч з однодумцями!»

Olena Stolyarchuk:

«Як на мене у навчанні головним аспектом є саме викладач! Вікторія дуже любить свою справу, вона реально цим живе, тому на курсах Вам буде цікаво та доступно викладено матеріал! Знаю Віку особисто, неодноразово зверталася до її послуг і завжди результат був відмінним😍😍 Якщо Ви бажаєте навчатися і отримати гарні навики, Вам до Вікторії Кузьмич – мега талановитого спеціаліста своєї справи!!!»

Люда Сидорчук:

«Давно шукала курси у нас в Рівному. І знайшла ось ці. Дуже задоволена навчанням, все доступно пояснювала і показувала Вікторія. Хто бажає навчитися шити то Вам саме сюди і потрібно».

Оля Лебідь:

«Всім хто мріє навчитися шити, раджу саме курси крою і шиття Вікторії Кузьмич! Сама не так давно їх закінчила і здійснила свою мрію дитинства. Вікторія дуже хороший викладач, гарний друг і досвідчений психолог. Атмосфера в студії дуже приємна, спокійна, навіть не хочеться іти додому)). Тут ви знайдете нових друзів, знання і натхнення! Я дуже задоволена курсами!!! Завдяки їм у мене розпочалося нове життя – повне нових емоцій та нових речей пошитих власними руками. Після цих курсів я шию одяг не тільки для себе, а й для всієї сім”ї. Дякую Вікторія за ваше терпіння і розуміння!!!!!!»

Віталія Андріюк:

«Дуже сподобалось навчання на цих курсах👍👍Дуже приємна Викладач, гарно та чітко подає матеріал. Я проходила індивідуальні курси, тому встигли пошити ще й додаткові вироби не по плану..Віка економить по можливості Ваш час і кошти. Дякую за навчання!В майбутньому планую прийти на заняття по більш складнішому пошиттю».

Оксана Андрусік:

«Поки сама не переконалася – аж не вірилося, що кожен може своїми руками втілити в життя омріяну річ 🙂 Це найкраща студія, де дійсно можна навчитися шиттю з нуля! Вікторія – досвідчений викладач, докладно і зрозуміло подає інформацію. Заохочує задавати питання, допомагає, надихає власним прикладом. Ну і бонусом – приємна тепла атмосфера, летиш на курси з усмішкою, ніби на зустріч до подруг 🙂 Дякую!»

Ірина Нагорна:

Курси суперові, бо відмінний викладач! Врівноважена, вихована, терпляча для 100 разових пояснень, відкрита, а, головне, МАЙСТЕР СВОЄЇ СПРАВИ!!! Навчання проходить легко і доступно і, навіть, такий “чайник”, як я, тепер вміє шити ! Єдиний мінус, це те, що все добре швидко закінчується 😁! Планую пройти ще якийсь додатковий курс! Сама знайшла ці курси випадково, по пораді в фб, але тепер і сама РЕКОМЕНДУЮ !!! РЕКОМЕНДУЮ !!!»

На курси крою та шиття Студії моди Вікторії Кузьмич.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!