Курси

Базовий курс крою та шиття

Дизайн одягу

Індивідуальні заняття

ДИЗАЙНЕР ЖІНОЧОЇ БІЛИЗНИ

Записатись на курс

Реєстрація на курси

Програму навчання розроблено найкращими дизайнерами та фахівцями-модельєрами України, заняття проводять досвідчені майстри, професіонали своєї справи і fashion-фанати. Ми не просто покажемо вам, як розкроювати деталі одягу за готовими лекалами та викрійками, а розкриємо секрети створення справжнього дива з плаского шматочка тканини.

Деякі відомі дизайнери та актори, не маючи навичок крою, на початку кар’єри самотужки створювали перші власні колекції і шили собі сценічні костюми. Зі звичайних віконних гардин виходило щось незвичайно сміливе й неординарне. Тож чекаємо тих, хто міркує нестандартно, має креативну уяву і має талант до дизайну та шиття!

На уроках шиття ви навчитеся, як розумно користуватися швейною технікою, опануєте сучасні методи обробки швейних виробів. Ми спрямуємо ваш хист у творче русло, ви зможете створювати унікальні моделі собі й своїм рідним. Дізнаєтеся, як завдяки декору прикрасити одяг, надати йому неповторності і смаку, створити власний стиль, відмінний від масової моди.

Чекаємо на курсах крою та шиття у Рівне та Луцьку креативних талановитих учениць. Розвинувши власні вміння у нашій школі шиття та дизайну одягу, ви зможете створити власні колекції, відкрити бренд одягу та розпочати цікаві сторінки дизайнера у своєму житті.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!