Курси

Студія моди — це приватна студія,
яка динамічно розвивається і спеціалізується на професійній освіті в дизайн сфері.

Базовий курс крою та шиття

Дизайн одягу

Модельєр-конструктор

Фешн ілюстрація

Індивідуальні заняття

Верхній одяг

Курс Мереживна білизна

Дитячий одяг

Записатись на курс

Реєстрація на курси

Студія вишуканої моди Вікторії Кузьмич
запрошує на ексклюзивні курси крою і шиття!

Програму навчання розроблено найкращими фахівцями-модельєрами України, заняття проводять досвідчені майстрині. Ми не просто покажемо вам, як розкроювати деталі одягу за готовими лекаламий викройками, а розкриємо секретиствореннясправжнього дива з плаского шматочкатканини.

Деякі відомі актори, не маючи навичок крою, на початку кар’єри самотужки створювали власні сценічні костюми. З бабусиних завіс виходило щось незвичайно сміливе й неординарне. Тож чекаємо тих, хто міркує нестандартно імає талант до шиття!

На уроках шиття ви навчитеся, як користуватися розумною швейною технікою, опануєте сучасними технологіями обробки швейних виробів. Ми спрямуємо ваш хист у творче русло, ви зможете створювати унікальнімоделі собі й своїм рідним. Дізнаєтеся, як завдяки оздобленням прикрасити одяг, надати йому неповторності і смаку, створити власний стиль, відмінний від уніфікованої масової моди.

Сподіваємося на курсах крою та шиття у Рівне побачити і несміливих, і більш впевнених рукодільниць. Підвищивши власну кваліфікацію, ви зможете розпочати цікаві сторінки у житті.

Прагнете навчитись нового?
Ласкаво запрошуємо!