Ми у пресі

Студія Моди

Сексуальна та зваблива: рівнянка створює неймовірну білизну ручної роботи

Рівнянка Вікторія Кузьмич створює для жінок спокусливі та водночас зручні  комплекти нижньої білизни. Усі речі – ручної роботи. Зараз Вікторія активно розвиває свій бренд, навчає своїх клієнток самостійно шити білизну та спонукає жінок поглянути на звичну річ гардеробу по-новому.

Чому все більше дівчат обирають білизну ручної роботи чи купують таку білизну чоловіки та скільки коштує таке задоволення розпитали журналісти «ЧаРівне.інфо».

на фото Вікторія Кузьмич та учениця О. Грабовська
на фото Вікторія Кузьмич та учениця О. Грабовська

Нижня білизна – дуже особиста та інтимна частина гардеробу кожної жінки, і в ньому просто повинен бути ідеальний мережевний комплектик, який буде піднімати настрій і дарувати особливі невагомі відчуття жіночності та спокусливості впродовж дня. – розповідає Вікторія Кузьмич. – Ми хочемо  бачити кожну клієнтку жіночною та привабливо, а тому якість, краса та комфорт – це те, чим ми керуємось при створені кожного комплекту.

Носити красиву та сексуальну білизну потрібно завжди

Пошуки мережива найскладніший та водночас найвідповідальніший етап роботи. Також важливо підібрати ідеальну фурнітуру, яка не псувала б естетичного вигляду білизни, а навпаки підкреслювала його. Далі мереживо треба розкроїти.

—Термін пошиття залежить від складності. пояснює Вікторія Кузьмич. На складну модель може піти 2-3 дні, якщо ця модель вже відшивалась, то кілька годин і річ буде готова. Якість мережива відповідно впливає на ціну.  Можна підібрати комплект від 500 до 1000 грн. Моя мета — переконати жінок з різною комплекцією, що носити красиву та сексуальну білизну потрібно завжди, адже це перший крок до самоповаги, до того ж вона може, і навіть повинна бути зручною та доступною.

Вікторія Кузьмич
Вікторія Кузьмич

Хто купує таку білизну: чоловіки чи жінки

Вікторія Кузьмич переконує, що білизна, виготовлена за індивідуальними параметрами, не лише гарна, а й комфортна.

Кожен комплект створюється за індивідуальними  мірками, які можна проводити дистанційно. Звичайно, жінки купують таку білизну частіше. Хтось обирає її для фотосесії, хтось для подарунку, або ж навіть для носіння щодня. Це красиво, це зручно та практично.

Бувають випадки, коли хлопець чи чоловік хоче зробити замовлення для коханої. Як правило вони дуже хвилюються чи сподобається така річ, та головне чи підійде за розміром. Зазвичай, ці чоловіки надалі залишаються нашими постійними клієнтами. Забігаючи наперед хочу сказати, що  якщо чоловік купує білизну , він саме у ній хоче бачити свою жінку. каже Вікторія Кузьмич.  Кожній дівчиніраджу  мати такий комплект у гардеробі для особливих моментів. Перевагою такої білизни є те, що кож­ну деталь можна забрати або додати залежно від уподобань. Вишукана бі­лизна додає жінці внутрішньої впевне­ності та спокусливості.

Поради за доглядом та вибором білизни

–  Прослужити така білизна може довго, але все залежить від якості носки. Водночас ручна робота потребує делікатного прання.  Білизна прошивається якісно, тож вона не зіпсується. І якщо дотримуватися  цих простих порад, вона прослужить вам тривалий час. –  додає майстриня.

Наразі Студія Моди Вікторії Кузьмич запрошує рівнянок самостійно навчитись створювати білизну.

Автор: Оксана Кравець, «ЧаРівне.інфо».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!