Як успішно розпочати швейний бізнес?

Мрієте стати дизайнером, створити власний бренд, приймати участь на тижнях моди, показувати колекції одягу, малювати ескізи, підбирати тканинки – але не вмієте самостійно шити? Буває, до того ж дуже часто.

Хочете відкрити стильне ательє, бути його активною власницею, закупити професійне обладнання, найсучасніші машинки? Бажаєте організувати процес постійних замовлень, створити список заможних клієнтів та підбирати їм модні сукні для пошиття? Спілкуватися, гортаючи глянцеві журнали та прикладаючи перед дзеркалом різні відрізки тканин? Однак не хочете знімати мірки, робити лекала й строчити на швейній машинці? Розумію.

Прагнете запустити онлайн-магазин, вести крутезну сторінку в Інстаграмі, продавати модні платтячка, комбінезони, шортики – і все ексклюзивне, краще ніж на світових подіумах? Згідні передивлятися каталоги модних брендів, закордонних фірм – та відшивати найцікавіші моделі для свого інтернет-магазину? Для збільшення продажів готові ввести можливість підганяти річ на клієнта, вшивати при потребі спіднички, вкорочувати довжину брюк, перешивати гудзики? Проте не бажаєте робити швейну роботу самостійно? Підтримую.

Як вдало розпочати швейну справуЗберіть спеціалістів – це головний крок до успіху дизайн-бренду

Усе не реально зробити одному. Для цього потрібна команда. Тоді і якість, і темп вашої компанії будуть на порядок вищі.

Вірне рішення – найняти у свій штат професіонала для кожного виду роботи. Якщо ваш бізнес буде пов’язаний з пошиттям одягу – вам потрібен як мінімум дизайнер, конструктор, технолог, а також швея. Якщо фірма велика, тоді потрібен адміністратор для вірного прийому й обробки замовлень, експерт із підбору матеріалів, контролер якості, пакувальники. Втім зупинимося на малій компанії, тому що починати краще поступово і гармонійно збільшувати обсяги виробництва. Усі великі дизайнери одягу, та ж Коко Шанель починала зі створення міні-колекцій.

Хочете відкрити стильне ательє?Знайдіть правильну роль для себе

Одначе ким бути вам – дизайнером-художником, фінансовою власницею бренду, конструктором, технологом, швеєю? З чого взагалі почати свою дизайнерську справу?

Перші кроки завжди найважчі, хоча і робляться на ентузіазмі. Саме через нестримне бажання ПОЧАТИ все й одразу – можна нарватися на проблеми. Зазвичай для розвитку бізнесу вже мають відкладений капітал, який готові сміливо витратити на зарплату персоналу, закупівлю обладнання та тканин, рекламну кампанію. Гроші вилітають з кишені зі швидкістю вітру. Проте та людинка, яка фінансує цю швейну банду, очікує на достойний прибуток, заодно на швидке повернення коштів у п’ятикратному обсязі. Засинаючи, наша красуня марить про славу, успіх, купу замовлень, чергу щасливих клієнтів. І це все реальність. Якщо вірно підготуватися до бізнесу й перетворити свою мрію у чіткий план.

Як вдало розпочати швейну справу – про це поговоримо далі 🙂

Покрокова інструкція – у наступній статті.

Залишити коментар

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!