Студія моди Вікторії Кузьмич

Студія моди — це приватна студія,
яка динамічно розвивається і спеціалізується на професійній освіті в дизайн сфері.

Основна діяльність Студії – проведення навчальних курсів для початківців та підвищення кваліфікації в області: дизайну, конструювання, моделювання, технології пошиття одягу. Курси Студії для тих, хто хоче розвивати свої творчі здібності і створювати красу.

Ви почнете шити, навіть якщо ніколи голку в руках не тримали. Вже через три заняття ви гарантовано пошиєте виріб, яким зможете хвастатися перед подругами.

Для нас дійсно важливий Ваш результат, адже це і наш результат.

Мода — це втілення бажань всіх дівчат. В нашій студії ви зможете її підкорити і освоїте дизайн, шиття, крій, ілюстрацію і багато іншого.

Виглядати привабливо в ексклюзивному і ідеальному вбранні – ось мрія представниці прекрасної статі! З нашими курсами крою та шиття — це реальність!

Кожна жінка хоче виглядати красиво і вибирає саме той одяг, який підкреслює індивідуальність, дозволяє виділитися з натовпу, робить її особливою. В нашій студії Ваші ідеї втіляться в реальність.

Творча і невимушена атмосфера нашої студії нікого не залишить байдужим. В ході навчання ви навчитеся користуватися всім необхідним швейним обладнанням для виготовлення модного і сучасного одягу.

Особливість Студії — її камерність. Ми набираємо міні групи, що дозволяє приділити належну увагу кожному. Кожне місце укомплектовано всім необхідним швейним обладнанням, також є все, що потрібно на занятті — сантиметри, ножиці, нитки, голки, папір та інші канцелярські та швейні дрібниці.

Наша мета — дарувати мрію і долучити Вас до світу виняткової краси! Ви гідні мати сучасні і розкішні речі, в яких будете по-справжньому щасливі. Створіть свій унікальний образ, який дозволить Вам завжди виглядати стильно і модно.

Основна діяльність Студії — проведення навчальних курсів для початківців та підвищення кваліфікації в області: дизайну, конструювання, моделювання, технології пошиття одягу. Курси Студії  для тих, хто хоче розвивати свої творчі здібності і створювати красу.

Ви почнете шити, навіть якщо ніколи голку в руках не тримали. Вже через три заняття ви гарантовано пошиєте виріб, яким зможете хвастатися перед подругами.

Для нас дійсно важливий Ваш результат, адже це і наш результат.

Студія моди — Сучасні курси крою та шиття з досвідом, напрацьованою базою знань і кращими викладачами. З нами Ви досягнете своїх вершин в швейному мистецтві, цікаво проведете час і знайдете нових друзів за інтересами. Для Вас існують ранкові, денні, вечірні групи, а також групи вихідного дня, що дає Вам можливість легко підібрати час занять. Різноманітність наших курсів зростає з кожним днем. Не відкладайте на завтра можливість стати краще вже сьогодні.

Фактори успіху

Бажання=мрія
Ваше бажання вчитися дасть вам натхнення працювати і ви з успіхом та задоволенням пройдете наш курс

Відвідування занять
Регулярне відвідування занять дозволить вам з легкістю пройти усі теми курсу і перейти від простого до складнішого

Домашні завдання
Виконання невеличкої роботи вдома дозволить вам швидше втілити свою мрію

Переваги Студії моди:

 • Сучасна програма навчання
 • Тільки найкращі викладачі
 • Індивідуальний підхід до кожного
 • Сучасна територія для навчання
 • Розташування в центрі міста
 • Різноманітність навчальних курсів
 • Тільки позитивні відгуки студентів
 • Заняття в міні групах
 • Зручний графік навчання
 • Атмосфера комфорту і гармонії
 • Чай, кава, печиво для Вас
Тренди
приходять

і йдуть.
Вміння
ж вічні
Friedrich Wilhelm
Nietzsche

На курси крою та шиття Студії моди Вікторії Кузьмич.

&#x;&#x;

#СтудіяМоди - запрошуємо на навчання!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!