Опис:

6Тривалість: 4 місяці
Групи: денні, вечірні.
Форма занять: 1 р на тиждень по 2 год.
Початок навчання: після формування групи
Вартість: 300 грн.міс.
Вартість курсу –1200 тис. грн. 

Сертифікат курсів

Раді представити Вам найтепліший курс зимового сезону!

В’язання — це одне з найдавніших мистецтв. І тепер у Вас є можливість освоїти його на наших курсах в’язання.

Курс «В’язання» дасть Вам можливість створювати красиві, теплі і потрібні речі для Вашого гардеробу і не тільки. Адже зв’язати можна абсолютно все, — починаючи з одягу, взуття, аксесуарів і прикрас, і закінчуючи пледом, іграшками, картинами, і іншими потрібними речами в будинку.

Базовий курс з в’язання спицями призначений для тих, хто хоче освоїти даний напрямок з нуля або вже вміє в’язати і хоче вдосконалити свої вміння.  Протягом курсу в’язання спицями Ви вивчите різні стилі і техніки, дізнаєтеся про всі необхідні інструменти і власноруч виготовите виріб для себе. Наша програма складена таким чином, що весь матеріал викладено в зрозумілій і доступній для всіх формі. Кожна студентка зможе освоїти даний вид рукоділля.

На всіх етапах роботи Вам будуть допомагати і підтримувати наші досвідчені викладачі, а наша творча і тепла атмосфера нікого не залишить байдужим.

Наші майстри навчать Вас створювати оригінальні і красиві речі з родзинкою. На наших уроках Ви:

  • навчитеся в’язати різними інструментами в’язання
  • освоїте різноманітні методи і технології в’язання
  • вивчите дуже багато видів візерунків і зможете ними прикрасити свої вироби
  • зможете самостійно в’язати головні убори, шарфи, кофтинки, спідниці, рукавички, шкарпетки, верхній одяг і багато іншого
  • навчитеся самостійно розбирати схеми з будь-яких журналів

Після закінчення навчання у Вас будуть шапка, шарф і светр, створені своїми руками. Вас чекають 24 захоплюючих заняття в теплій атмосфері нашої Студії.

Якщо Ви мрієте створювати шедеври, красиво виглядати або просто хочете знайти цікаве хобі — тоді наші курси в’язання для Вас!