Христина Бусько 03 жов 2016 в 15:24
Після закінчення курсів я залишилась дуже задоволеною своїми результатами,які допомогла мені освоїти, за підтримку в навчанні… Дякую, за хороші уроки і хорошу атмосферу в колективі)))
Ларисочка Сосна 15 лис 2016 в 20:41
Привіт! Дуже рада, що попала на навчання саме до Вас! Я довго cтояла перед вибором і мабуть не випадково склалося все таки, що я опинилася біля Вас!!
Індивідуальний підхід, дружня обстановка, тепла атмосфера, розуміння, чудове і сильне навчання, сяючий погляд і посмішка з якою мене щоразу зустрічали адміністратори, коли я приходила на заняття!!! Дуже дякую за майстрам, які мене навчали, це дійсно майстри від Бога, професіонали своєї справи. Що може бути краще??А на останок, Вам бажаю ще більших творчих успіхів,справних учнів….
Елла  02 гру 2016 в 15:32
Студия моды просто сказка. Обслуживание на высшем уровне. Главное четко и ясно. Так держать. Процветания вам!

Іванка Звірковська. я в процесі навчання). Мені подобається дуже. Вікторія не дає лишньої непотрібної інформації. Все чітко, по справі і дуже конструктивно. При вивченні нових операцій розглядаємо всі можливі помилки — це теж класно, тому що зменшується кількість наших »шишок». Дівчат в групі тільки 6, тому є час на кожного. Навчає майстер, який любить свою роботу.

Вікторія Гончар  я теж нещодавно почала відвідувати ці заняття! За місяць навчання я вже вмію шити!!! Навчання проходить в невимушеній атмосфері,уваги приділяють всім!Час летить непомітно,тому не потрібно заставляти себе відвідувати заняття,а ходжу з задоволенням! Викладач супер!