Щоб почати процес конструювання одягу, Вам можуть допомогти наступні поради.

1 Знайдіть натхнення. Що вас захоплює? Що спонукає вас творити? Можливо, красива тканина, твір образотворчого мистецтва, яке ви недавно бачили або ж бажання мати якусь річ, яка не продається в магазині. А може ви бачили гарний предмет одягу на комусь або вам хочеться повернути до життя давно забутий стиль, який на ваш погляд може бути актуальним в цьому сезоні? Знайдіть те, що буде надихати вас. Дуже важливо знайти своє джерело натхнення.

Подумайте про споживачів. Як ви думаєте, хто буде купувати ваші творіння? Що може зацікавити ваших клієнтів?

Поєднання існуючих стилів і напрямків може дати вам нові ідеї для створення колекції. Спробуйте об’єднати елементи одягу у військовому стилі з більш м’якими і акуратними елементами. Що ви про це думаєте? А як щодо того, щоб об’єднати стилі 1990-х і 1930-х років? Або якщо спробувати використовувати елементи чоловічого одягу для створення жіночої моделі?

2 Оберіть тканину. Ви хочете використовувати еластичні або більш щільні тканини? Ви плануєте створити модель з легкої тканини або важчої? Тканина повинна бути гладкою або фактурною? Якщо спочатку джерелом натхнення була тканина, то питання з її вибором вже вирішене. В іншому випадку необхідно піти на курси крою і шиття Рівне і подумайте про те, яка вам знадобиться тканина для створення вашої моделі.

Використовуйте швейну фурнітуру для прикраси. Придбайте кнопки, мережива, намистини, муліне або іншу фурнітуру, яка вам знадобиться для створення вашої моделі. Вибір цих елементів нерозривно пов’язаний з тканиною, яку Ви будете використовувати.

3 Зверніть увагу на колір і візерунки на тканині. Це важливі складові, які впливають на успіх вашого кінцевого результату. Подумайте про те, хто буде носити цей предмет одягу, і куди ця людина зможете надягати його. Подумайте про вашого клієнта і про його запити. Перш за все, ваш предмет одягу повинен мати гарний вигляд. Тут немає жорстких правил. Ви дизайнер, і ви повинні в першу чергу бути чесним із самим з собою.

Погляньте на колірний круг. Пам’ятайте, що контрастні кольори (ті, які знаходяться навпроти один одного) підсилюють один одного. Використання контрастних кольорів може сприятливо позначитися на створеному вами образі, зробивши його більш ефектним. Але з іншого боку, будьте обережні, щоб ваша модель не вийшла дуже різкою і відштовхуючою.

Придбайте фарби різних кольорів і спробуйте експериментувати з різними колірними комбінаціями. Зробіть це перш, ніж купувати тканину.